Contact

Maak kennis met ons team!

Contacteer ons met al uw vragen

Diane Mertens

Vastgoedmakelaar

diane@empresaconsult.be

Diane Mertens

Vastgoedmakelaar

diane@empresaconsult.be

BIV: 508.837

Davina Derwael

Vastgoedconsulente

davina@empresaconsult.be

Davina Derwael

Vastgoedconsulente

davina@empresaconsult.be

BIV: 512.116

Yelle Schols

Binnendienst

binnendienst@empresaconsult.be

Yelle Schols

Binnendienst

binnendienst@empresaconsult.be

BIV: 511.923

Lisa D'Hondt

Vastgoedmakelaar

lisa@empresaconsult.be

Lisa D'Hondt

Vastgoedmakelaar

lisa@empresaconsult.be

BIV: 507.506

Ilhan Kodalci

Vastgoedadviseur

ilhan@empresaconsult.be

Ilhan Kodalci

Vastgoedadviseur

ilhan@empresaconsult.be

Patrick Clabots

Vastgoedadviseur

pat@empresaconsult.be

Patrick Clabots

Vastgoedadviseur

pat@empresaconsult.be

Jessica Chielens

Vastgoedadviseur

jess@empresaconsult.be

Jessica Chielens

Vastgoedadviseur

jess@empresaconsult.be

Raph Derwae

Vastgoedadviseur

raph@empresaconsult.be

Raph Derwae

Vastgoedadviseur

raph@empresaconsult.be

Joeri Budo

Vastgoedadviseur

joeri@empresaconsult.be

Joeri Budo

Vastgoedadviseur

joeri@empresaconsult.be

Danny Segers

Vastgoedadviseur

Kantoor Bree

0479 60 67 49 - danny@empresaconsult.be

Danny Segers

Vastgoedadviseur

Kantoor Bree

0479 60 67 49 - danny@empresaconsult.be

Richard Schepers

Vastgoedmakelaar

info@empresaconsult.be

Richard Schepers

Vastgoedmakelaar

info@empresaconsult.be

BIV: 501.773

Contacteer ons via onderstaand formulier

Kantoor Sint-Truiden

Breendonkstraat 14
3800 Sint-Truiden

Openingsuren

Maandag tot donderdag
9u - 12u en 13u - 18u

Vrijdag
9u - 12u en 13u - 16u

Zaterdag en na kantooruren op afspraak!

Kantoor Bree

Opitterkiezel 51
3960 Bree

Openingsuren

Enkel op afspraak